Działka budowlana na sprzedaż Świerki Kłodzkie, dolnośląskie

138 150 PLN

Świerki, dolnośląskie

1 316 m²

Działka budowlana

KształtProstokąt
DojazdDroga asfaltowa
Mediaprąd, woda miejska / wodociąg
Rodzaj działkiBudowlana
Forma własnościWłasność, księga wieczysta

Opis nieruchomości

Słoneczne działki w Świerkach 550 m n.p.m., WZ, media, udział w drodze | 105 zł/m²

Topowa lokalizacja w Świerkach. To oferta, obok której trudno przejść obojętnie. Miejsce z przestrzenią, światłem i górskim otoczeniem, idealne pod budowę domu lub inwestycję. Działki są słoneczne, widokowe i gotowe do realizacji.

Mieszkam w Świerkach i znam potencjał tej okolicy. To unikalna oferta w tej cenie, praktycznie nie do powtórzenia.

Informacje podstawowe:

WYSOKO, SŁONECZNIE, WIDOKOWO

wysokość: 550 m n.p.m.

działki lekko nachylone i bardzo dobrze nasłonecznione

idealna ekspozycja pod dom energooszczędny i fotowoltaikę (do 50 kW)

Połączenie wygody, natury i widoków w jednym miejscu.

Dostępne działki

0,1316 ha
0,156 ha
0,145 ha
0,157 ha

Droga wewnętrzna została utwardzona przez właścicieli.
Media z działki 410/15 można bez problemu doprowadzić do pozostałych.

Możliwość zakupu jednej, kilku lub wszystkich działek.

Media:

woda, prąd, światłowód działka 410/15
prąd działka 410/19
pełna możliwość rozprowadzenia mediów
możliwość instalacji fotowoltaiki do 50 kW

Warunki zabudowy:

Aktualne warunki zabudowy pozwalają na:
dom jednorodzinny do 9 m wysokości
dach o nachyleniu 30 45
powierzchnia zabudowy do 22%
minimum 60% terenu biologicznie czynnego
lukarny i nowoczesne rozwiązania architektoniczne
naturalne materiały: drewno, kamień
instalacje OZE
Komplet dokumentów możliwość rozpoczęcia inwestycji od zaraz.

Infrastruktura:

W Świerkach i w promieniu ok. 5 km:
żłobek, przedszkole, szkoła
sklepy i punkty usługowe
PKP i komunikacja PKS
przychodnie
restauracje i atrakcje rekreacyjne